prodhimin China Yellow zink praruar Linch High Quality Siguria Lock Pin produkt në Kinë Din11023 prodhues dhe furnizues | Ruiye

prodhimin Yellow zink praruar Linch High Quality Siguria Lock Pin Product në Kinë Din11023

Përshkrim i shkurtër:

Emri i produktit: Siguria Lock Pin

Materiali: çeliku i karbonit

Sipërfaqja Finish: Silver

Standard: DIN GB

Non-standard: OEM është në dispozicion në qoftë se ju ofrojnë vizatimet ose mostrat

Certifikimi: ISO9001, SGS

Paketimi Details: qese pëlhurë kërpi Bag / Woven, kuti kartoni, paleta, ose si kërkesat tuaja.


Detail Product

Product Tags

Pin Linch: 
DIN11023, pin Linch, Wire Lock këmbët, bllokohet pin
kunjat Materiali: çeliku karboni / Stainless Steel
Tela Materiali: Pranvera çeliku
trajtim Sipërfaqja: zink Yellow kromuar, zink praruar, plain,
varg Referenca M: M4.5-M12
Length Reference : 30mm-90mm
All madhësisë ose të prodhojnë sipas me kërkesën tuaj

kunjat Linch janë përdorur zakonisht në industrinë bujqësore për sigurimin e zbaton mbi tre pika autostop të a. këmbët Linch mund të përdoret gjithashtu në vend të një për sigurimin e këmbët autostop

 

1578883256 (1)

Pin sigurisë është një variant i pin rregullt e cila përfshin një mekanizëm të thjeshtë pranverë dhe një shtrëngim duarsh. Kapje shërben për dy qëllime: për të formuar një lak të mbyllur në këtë mënyrë duhet fiksim pin për çfarëdo qoftë ajo është aplikuar për të, dhe për të mbuluar fundin e pin për të mbrojtur përdoruesit nga pika të mprehtë.

Safety pins are commonly used to fasten pieces of fabric or clothing together. Safety pins, or more usually a special version with an extra safe cover, called a nappy pin, or loincloth pin, are widely used to fasten cloth diapers (nappies), or modern loincloths, as the safety clasp, while remaining ingestion hazard,[1] prevents the baby girl or boy from being jabbed. Similarly, they can be used to patch torn or damaged clothing. Safety pins can also be used as an accessory in jewelry, like earrings, chains, and wristbands. Sometimes they are used to attach an embroidered patch. Size 3 is often used in quilting and may be labelled for purchase as a "quilting pin". Size 4 and larger may be called "blanket pins" and deemed acceptable as kilt pins for informal dress, depending upon design and appearance.

Pin mprehur, që është i bashkangjitur në një tel coiled është i lidhur me një kapak që është i tëri në fund të telit. Shtyjnë pin në hapjen e kapak siguron sigurinë e pin, dhe hapet e mbyllet është mbyllur.

 


001
003
004
005
006


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

  prodhimet e ngjashme

  • Parallel kryesor din 6885 prodhues hardware në Kinë

   Paralele kyç din 6885 prodhues hardware në ...

   DIN6885 Paralele Pins karboni Steel Flat Key 1) Materiali: çeliku të karbonit, çelik inox 2) Standard: DIN6885 3) Size: M6-M36 4) Trajtim sipërfaqësor: ngjyra natyrale Keys DIN 6885 me loosening vidë për kombinim fund shell adapters mulli Rreth Nesh Tonë Kompania e themeluar në vitin 1998, është një dizajn të caktuar, zhvillimin, prodhimin, shitjen, si një e tërë, prodhimi profesionale dhe funksionimin e llojeve të ndryshme të fasteners industriale. Kompania ofron: standarde kombëtare (GB), standardi britanik (BS), standarde gjermane (...

  • Gjashtëkëndësh Socket Set vidë me pikë kon din 914

   Gjashtëkëndësh Socket Set vidë me pikë kon din 914

   Standard: Din914 / Din915 / Din916 Specifikimet: M3-M20 ose Custom Materiali: 35K, 45 #, 40Cr (SAE1045, 5140), SS304, SS316 Procesi produktive: Wire shufra → kalit → Acid cleaing → Draw tela → derdhur dhe kodrina thread → trajtimi i ngrohjes → Sipërfaqja trajtojnë → Paketimi trajtojnë Sipërfaqja: Plain, oksid Black, Blue zink bardhë, zink Yellow, Hot dip galvanizuar, bakri plating, Gold plating, kromi plating. Kontrolli i cilësisë: Lëndë e parë të inspektojë → procesin e monitorimit → provë produkt → Paketimi kontrolloni Certifikimi: ISO9001: 2008 Paketimi: stimuloj ...

  • Spring Steel Phosphate External Snap Retaining Ring Washer DIn6799

   Pranvera çeliku Fosfat jashtëm Snap Do të kenë ...

   Size:M8-M30 Samples: Samples is Free, 1.There is no MOQ,if the items are in stock. 2.Mixed orders and sample orders are also accepted If any other questions,please email us or send your inquiry details in the bottom! As we  known as E-style rings, these rings have three prongs that make contact with the shaft and provide a wider shoulder than other external rings for a larger retaining surface. Use a side-mount retaining ring tool (sold separately) to push them into the groove from the side ...

  • Karboni Steel Zi Praruar Slotted Spring Pins din 1481

   Karboni Steel Zi Praruar Slotted Spring Pins d ...

   Certifikata: ISO9001, SGS, 3-1 CERTIFIKATAT Standard: DIN1481 GB879 ISO8752 Size: M0.5-M30 ose Dhe ne gjithashtu mund të përshtatur për ju, nëse keni kërkesë të veçantë. Class ose Klasa: Klasa / klasën 4,5,6,8,10,12, SUS201, SUS304, Materiali: 1.Carbon Steel: C1008 / C1010 / C1015 / C1030 / 1035/1045 / 40Cr 2. Stainless Steel: AISI304, AISI316, AISI316L Mbarimi: 1.Plain ose mbrojtëse të naftës. 2.Zinc kromuar: Shkruaj, Black, Blue, Yellow, CR3 +, CR + 6 3.Chrome, HDG, nikel Paketimi: Normal ...

  • Brendshme Mbajtja Snap unaza për bores DIN472 GB893 Mbajtja unaza për bores - normale Lloji

   Brendshme Mbajtja Snap unaza për bores DIN472 ...

   Seeger-Rings for shafts and bores are the most common retaining rings. These rings provide the most favorable solution with respect to thickness and radial width. They transfer large axial forces from the located mating component onto the groove wall. The external rings can also be used for relatively higher shaft rotational speeds. Material:Phosphated spring steel Bright stainless steel. Applications: Mechanical engineering Automotive engineering Gear systems Electrical engineering Precisi...

  • Mbajtjen e unaza për boshte Zi oksid Veshje Din471

   Mbajtjen e unaza për boshte Zi oksid Veshje ...

   Sizes në dispozicion: 8 mm në 400 mm Standard Materiali: Carbon Steel Pranvera Standard Finish: Fosfat dhe vaj Open këto unaza, të kalojë ato mbi fundin e një bosht, dhe lirimin e të pranverës në brazdë. Unazë ID matet me unazen uninstalled. Përdorni mbajtjen pincë rrjet (shiten veç e veç) për të instaluar dhe unaza hequr. unaza çeliku pranverë janë një zgjedhje ekonomike me forcë të mirë. A goditja zi fosfat është i butë korrozioni rezistente në mjedise thata. Në mjedise me lagështi, zink verdhë-chroma ...