China DIN6923 Vetë-mbyllje gjashtëkëndësh fllanxhë arra Professional prodhimin me cilësi të lartë prodhues & Furnizuesi | Ruiye

DIN6923 Vetë-mbyllje gjashtëkëndësh fllanxhë arra Professional Prodhimi High Quality

Përshkrim i shkurtër:

Emri i produktit
DIN6923 hex fllanxhë arre
material
Carborn çeliku
standard
DIN ISO GB JIS BA ANSI
finish
Zink-kromuar, Hot Dip galvanizuar (HDG), dacromet, Black, i thjeshtë, etj.
Gradë
Grade 4.8,6.8,8.8,10.9,12.9, etj.
madhësi
M5-M20 ose jo-standarde si kërkesë dhe design

Detail Product

Product Tags

1. Markë: RUIYE

2. Size: Customized

3. Standard: DIN6923

Fllanxhë arra, i njohur gjithashtu si washers, arra dhëmb, arra gjashtëkëndësh fllanxhë, arra fllanxhë, etj përdorur kryesisht për tub  lidhje ose veglave që kanë nevojë për të rritur sipërfaqen e kontaktit arrë.

Me cilësi të lartë çelik inox DIN6923 Hex Saldo fllanxhë Arra

Emri i produktit arre fllanxhë
material Carbon Steel, Stainless Steel, çeliku i karbonit Q215Alloy Steel,
tunxh, Et ose sipas kërkesave të konsumatorëve
numrin e modelit JIS ISO NASI SJ2843 etj
madhësi M4-M20 Customized sipas kërkesave të konsumatorëve
finish Ngjyra plating zink, zink bardhë plating, black zink plating tre, të ftohtë galvanizuar, ngjyra-plating, lustrim, larja, galvanizuar, Veshje pluhur, Chrome, nikel
standard Nut, ANSI, ISO, GB, DIN, JIS, AJF / Non Standard Customer
Trajtimit të ngrohjes Tmpering,, Spheroidizing, lehtësimin e stresit.
Koha Lead Bazuar në sasinë e detajuar e rendit
Trade Term FOB / CIF / CFR / CNF / EXW / DDU / DDP
pagesë T / T, L / C, paguani më vonë, MoneyGram, etj
Avantazhi ynë cilësi të lartë, të çmimeve konkurruese, shpërndarjen në kohë, mbështetje teknike, materiale Furnizimi dhe raportet e testimit, OEM / ODM Shërbimi
njoftim Ju lutem lejon dini madhësinë, sasinë, materiale ose klasës, sipërfaqe, nëse ajo është e veçantë dhe e produkteve jo-standarde, ju lutemi të furnizimit vizatimi apo Fotografitë apo mostra për ne

001
003
004
005
006

Një arrë pjesë që del përpara është një arrë që ka një fllanxhë të gjerë në një fund që vepron si një rondele integruar. Kjo shërben për të shpërndarë presionin e arrë mbi pjesën duke siguruar, duke zvogëluar mundësinë e dëmtimit të pjesës dhe duke e bërë atë më pak të ngjarë të liroj si rezultat i një sipërfaqe të pabarabartë fiksim. Këto arra janë kryesisht gjashtëkëndor në formë dhe janë të përbërë nga çeliku thekur dhe shpesh të veshura me zink.

Fllanxhë mund të dhëmbëzuar për të siguruar një veprim mbyllje. Në një arrë dhëmbëzuar pjesë që del përpara, e serrations janë angled tillë që ata mbajnë arrë nga rradhës në drejtimin që do të liroj arrë. Për shkak të dhëmbëzuar që ata nuk mund të përdoret me një makinë larëse ose në sipërfaqet që nuk duhet të gërvishtem. Të serrations ndihmojnë në parandalimin e dridhje e arrë nga lëviz shul, duke ruajtur fuqinë mbajtjen e arrë.

arra fllanxhë janë të pajisur ndonjëherë me një fllanxhë kthyeshëm cila ndihmon në krijimin e një strukture më të qëndrueshme pa ndikuar përfunduar produkt si një arrë dhëmbëzuar fllanxhë. arra rrotullues fllanxhë janë përdorur kryesisht në bashkimin druri dhe plastike. • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

  prodhimet e ngjashme

  • Zinc Plated Steel Jack Nut with/without Screw

   Zinc Plated Steel Jack Nut with/without Screw

  • Kinë Prodhuesi Fabrika Çmimi gjashtëkëndësh cap arra / Wing Nut DIN1587

   Kinë Prodhuesi Çmimi Fabrika gjashtëkëndësh kapak nu ...

   Një arrë acorn, referuar edhe si arrë kurorë magji, arrë verbër, arrë kapak, arrë kube kapak, ose kube arrë (Angli), është një arrë që ka një fund kube në njërën anë. Kur përdoret së bashku me një shul i ndërprerë me një fije të jashtëm mashkull, fundi kube encloses thread jashtëm, ose për të mbrojtur fije ose për të mbrojtur objektet në afërsi nga kontakti me fije. Përveç kësaj, kube i jep një pamje më të mbaruar. arra Acorn janë bërë zakonisht prej bronzi, çeliku, çeliku inox (përmbajtje të ulët karboni) ose najloni ...

  • Galvanizuar Surface karboni Steel Material Drop fallsifikuara Eye Nut DIN582

   Galvanizuar Surface karboni Steel Material Drop F ...

   Eye Nut DIN582 with Galvanized Surface Carbon Steel Material Drop Forged  Place of Origin:China Brand Name:RUIYE Product Name:Eye Nut Standard: DIN582 Mateial:Carbon Steel Sizes:M6-M64 Surface treatment:Galvanized Also Available in Stainless steel AISI304 AISI316,Polished,Hot Dipped Galvanized, Electro Galvanized, Color Painted etc. Color:Silver Application:Lifting Fittings Package:Polybag, carton or as per customer's requirements Special specifications can also be produced according to draw...

  • Fabrika e furnizimit të drejtpërdrejtë të karbonit çeliku zink praruar arrë pranverë

   Fabrika e furnizimit të drejtpërdrejtë të karbonit çeliku zink praruar ...

   Product name: Galvanized Metal Channel Strut Spring Nut Size: M2-M48, according to customer's demand Grade: 4.8, 6.8, 8.8, 10.9, 12.9, A2-70, A4-80 Standard: ISO, GB, BS, DIN, ANSI,JIS, Non-standard   1. Stainless steel: 201,303,304,316,410 2. Carbon steel: C1006,C1010,C1018,C1022,C1035K,C1045 3. Copper: H62,H65,H68 4. Aluminum: 5056, 6061, 6062, 7075 5. According to customer demand Surface treatment:  Zn- Plated,Ni-plated,Passivated,Tin-plated,Sandblast and Anodize,Pol...

  • çeliku të karbonit zink najloni galvanizuar insert lock magji kapak nylock arrë DIN982 arra 985

   çeliku të karbonit zink galvanizuar insert najloni lock ...

   A locknut, also known as a lock nut, locking nut, self-locking nut, prevailing torque nut, stiff nutor elastic stop nut, is a nut that resists loosening under vibrations and torque. Elastic stop nuts and prevailing torque nuts are of the particular type where some portion of the nut deforms elastically to provide a locking action.The first type used fiber instead of nylon and was invented in 1931. Product Description nylon self locking nut  • SIZE M4-M24,1/4"-1/2"  • MATERIAL Mi...

  • prodhues fabrika çeliku i karbonit verdhë 3pcs zink spirancë arrë

   prodhues fabrika çeliku i karbonit zink verdhë 3 ...

   Një arrë është një arrë që është i dehur bashkë me një rrufe në qiell ose vidhos të luajë një rol të fiksim. Një komponent që duhet të përdoret në të gjitha makineritë e prodhimit është i ndarë në çeliku të karbonit, çelik, metale me ngjyra (të tilla si bakër), etj disa lloje të mëdha. Ndryshe Lloji i Nut vetë-mbyllje arrë, arrë bllokoj, bllokohet arrë, katër nofulla arrë vidë-në arrë sigurisë arrë, hollë vidhos shufra arrë lidhjes, vetë-mbyllje gjashtëkëndësh kapak arrë, të veçantë spirancë vidhos arrë, gjashtëkëndor kurorë arrë hollë, sy arrë. Fine-dhëmb të gjitha -...