Ne ofrojmë Fasteners High Quality

PRODUKTET KRYESORE

 • DIN127 washers pranverë çeliku pranverë washers lock fabrikë në Kinë

  DIN127 washers pranverë çeliku pranverë washers lock ...

  The main function of the flat washer is to protect the surface of the connector from scratching the surface of the workpiece when the bolt and nut are tightened; the spring pad is anti-loosening. However, some important connections, such as places that rely mainly on compression to generate friction to transmit power, cannot use spring pads. It reduces the rigidity of the connection and is prone to accidents. It is not necessary to use a spring washer. When the strength of the connected parts...

 • Threaded Rod / Stud Bolt DIN975

  Threaded Rod / Stud Bolt DIN975

    Standard: DIN975 / BSW standarde / ASTM Diametri standarde: 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 16mm ... ose 6/15 '' to 5/8 '' Length: 1meter, 2meters, 3meters ... përfundojë sipërfaqe: zink / ngjyra plain

 • Lavatrice DIN125 DIN436

  Lavatrice DIN125 DIN436

  Falt washer or Square washer, the difference is the hole shape, round hole or square hole We can provide the normal size, from M6 to M20, or can make customized size, according to client's need. Standards vary from country to country, DIN standard, BSW standard, ASTM standard.  

 • DIN127 washers pranverë çeliku pranverë washers lock fabrikë në Kinë

  DIN127 washers pranverë çeliku pranverë washers lock ...

  The main function of the flat washer is to protect the surface of the connector from scratching the surface of the workpiece when the bolt and nut are tightened; the spring pad is anti-loosening. However, some important connections, such as places that rely mainly on compression to generate friction to transmit power, cannot use spring pads. It reduces the rigidity of the connection and is prone to accidents. It is not necessary to use a spring washer. When the strength of the connected parts...

 • Threaded Rod / Stud Bolt DIN975

  Threaded Rod / Stud Bolt DIN975

    Standard: DIN975 / BSW standarde / ASTM Diametri standarde: 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 16mm ... ose 6/15 '' to 5/8 '' Length: 1meter, 2meters, 3meters ... përfundojë sipërfaqe: zink / ngjyra plain

 • Vetë Drilling vidë me Carbon Steel / Çelik

  Vetë Drilling vidë me karboni Steel / çelik ...

  Head type: hex, wafer, flat, pan, round... Size: ST3, ST3.5, ST4.2, ST4.8, ST5.5, ST6.3...(customized) Length: 13mm-100mm(customized) Surface treatment: zinc plated

 • Black Fosfat Bugle Head Drywall vidë

  Black Fosfat Bugle Head Drywall vidë

  Kreu Bugle / Flat kreu Materiali:: Head Q195 / C1022A Size: ST3, ST3.5, ST4.2, ST4.8, ST5.5, ST6.3 ... Length: 13mm-100mm (përshtatur) Ngjyra: / e zezë fosfat gray

 • Karboni Steel Zi Praruar Slotted Spring Pins din 1481

  Karboni Steel Zi Praruar Slotted Spring Pins d ...

  Product Name: Slotted Spring Pin Material : Spring Steel / SS304 Surface Finish: Silver/Black Standard : DIN GB  

 • prodhues fabrika çeliku i karbonit verdhë 3pcs zink spirancë arrë

  prodhues fabrika çeliku i karbonit zink verdhë 3 ...

  Size: Madhësia M6-M12 dispozicion edhe, madhësia e përshtatur pranuar Ngjyra: zink verdhë apo zinku bardhë nota: 4.8 gradës Paketimi: paketim 25kgs qese, apo paketim sipas nevojës konsumatorëve

 • CHINESE HOT SHITJE gjashtëkëndësh NUTS KLASA 8 HEX NUT zink praruar

  CHINESE HOT SHITJE gjashtëkëndësh NUTS KLASA 8 HEX NUT Z ...

  Product name  carbon steel Grade 8 hex nut zinc plated DIN934 Size M6-40 Standard DIN934 Available Material Carbon Steel . Surface Treatment Blue and white zinc plated Advantage OEM / ODM / customized service provided Quality control ISO standard,100% Whole range inspection through the production Certificate ISO9001:2008,ISO14001:2004 After-sales Service We will follow up every customer and solve all your problems satisfied after sales ...

 • Të lartë elastik Bolt

  Të lartë elastik Bolt

  DIN 933/931 GB5781 / 5782/5783 Sipërfaqja Finish: ngjyra Plain / oksid Black / Galvnized Standard: DIN / GB / BSW / ASTM Grade: 8.8 / 10.9 / 12.9 Size: të gjitha përmasat dispozicion edhe, pranojnë madhësinë përshtatur

 • DIN 933/931 galvanizuar Hex Bolt

  DIN 933/931 galvanizuar Hex Bolt

  Furnizim në SHBA, Evropë, Lindja e Mesme, Deti jug të Azisë Tema: Coare, gjobë Përdoret: Building Industry Machinery Customization:. Customized logo (Min Order:. 25tons Customized paketimi (Min Order: 25tons) Politika e kualitetit: Të gjitha pjesët prodhuar 100 % inspektimit nga OQC para se të anijeve.

Besimi ne, na zgjidhni

Rreth nesh

 • / Rreth-nesh /
 • / Rreth-nesh /

Përshkrim i shkurtër:

Mirë se vini në Hebei Ruiye Fasteners Prodhim Co, Ltd Ne jemi një kompani që prodhon të gjitha llojet e fasteners, si spirancë pykë, 3 / 4pcs mburojë spirancë, spirancë kornizë, i kontrolës të tërheqes peshkaqen fin spirancë spirancë, tavan, ndërprerë shufra, rrufe në qiell dhe arrë. Kjo është një kompani e fuqishme që zotëron pajisje të përparuara të prodhimit, teknologji profesionale, menaxhimit të përsosur, dhe ekip me përvojë. Produktet tona janë në kërkesa të mëdha në vende të tilla, si Azia Juglindore, Korea e Jugut, Afrika, Rusia, vendet evropiane dhe amerikane. Looking forward për vizitën tuaj. Pasi të kemi mundësinë për të bashkëpunuar, miqësia jonë do të zgjasë përgjithmonë.

Marrin pjesë në aktivitetet ekspozitë

Ngjarje dhe tregon tregtisë

 • Installation of Slotted Spring Pin

  What is a spring pin? Elastic pin is also known as spring pin or open type elastic pin (there are also roll type elastic pin, but this article mainly introduces the common open type elastic pin). To describe it simply, it is a hollow cylinder, and then cut it to form an opening shape, which is co...

 • Environmentally Friendly Galvanizing

        The difference between environmentally friendly galvanizing and ordinary galvanizing is only the passivation solution used.Ordinary galvanizing uses hexavalent chromium, while environmentally friendly galvanizing uses trivalent chromium, and its price is almost double that of ordinary galva...

 • Nickel Plated

        The method of plating a layer of nickel on metals or certain non-metals by electrolysis or chemical methods is called nickel plating. Nickel plating is divided into electroplating nickel and electroless nickel plating.        Nickel electroplating is in an electrolyte composed of nickel sal...

 • Basic knowledge of carbon steel standard parts

  I. Definition of carbon steel   Carbon steel, referred to as carbon steel, refers to the carbon content of more than 0.0218% and less than 2.11%, and not specially added alloying elements during smelting, is the most basic iron-carbon alloy.   Carbon steel is an iron-carbon alloy containi...

 • China Mid-Autumn Festival & National Day Holiday Start from Otc.1st to Otc.8th

  2020.10.1 -10.8, is the big holiday for all Chinese, Mid-Autumn Feastival and National Day, come together, we will have a long holiday for the celebrating harvest and happiness. During this time, we may not reply on time, but we will stand by all the time, any inquiry for fasteners, just contact ...